ART / Oil paintings / Acrylic painting 15407318

nr 1540 7318

Max Book

(f. 1953)

Max Book (b. 1953). Signed, dated a tergo 2007. "En ljus en kyla". Akryl på duk, 39x45, unframed,

ACRYLIC PAINTING, Max Book (f. 1953), Signerad, daterad a tergo 2007. "En ljus en kyla". Akryl på duk, 39x45, oramad

Max Book, Swedish painter, born 1953.

3000

SEK 4400

Monday May 15 2023
at 19:50:11

  • Artist/Designer

Max Book

Read more about Max Book